11 SCHODÓW i …………

Żyje w naszym zamożnym, pięknym i dynamicznie się rozwijającym mieście Rybniku p. Justyna wraz ze swoim synem Filipem. Filip jest niepełnosprawny, a przez swoja niepełnosprawność uwięziony w czterech ścianach mieszkania. Żeby chłopak mógł pobyć trochę na świeżym powietrzu, jego mama znosi go na plecach na poziom chodnika, wsadza do wózka, a po spacerze wnosi z powrotem. Przez wiele lat starań, właściciel nie znalazł sposobu na ulżenie jej katordze. Problem jest coraz większy, bowiem chłopak rośnie /ma już prawie półtora metra wzrostu/ i oczywiście coraz cięższy.

Nasi przyjaciele ze stowarzyszenia “17-tka”, wespół ze skupioną wokół p. Justyny grupą wolontariuszy, postanowili zebrać pieniążki na zakup małej windy, jako jedynego technicznie, rozwiązania problemu.

Rada Starszych naszego Bractwa, przyłącza się do tej zbiórki i zwraca się do rybnickich Sióstr i Braci z prośbą o finansowe wsparcie tej akcji.

O to samo prosimy wszystkich naszych przyjaciół i sympatyków.

Żeby pomóc, wystarczy wejść na stronę pomagam.pl i w wyszukiwarce wpisać hasło “11 schodów – #NaprawimyTo#. Tam wpisujemy kwotę którą chcemy wesprzeć P. Justynę /każda wpłata jest cenna/ i zrobić przelew.

Jeszcze jest taki czas, że nie zawsze można liczyć na tych co powinni pomóc, tak więc, musimy, my RYBNICZANIE, pomóc sobie sami.

Udostępnij podstronę
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print