JAK DOKONAĆ WPŁATY

ponieważ dla wielu forma zbiórki przez “pomagam.pl” jest nowością, pytają mnie jak wpłacić deklarowana kwotę i gdzie te pieniążki trafiają.
Wpłacane kwoty wpływają do “naszego schowka” w systemie “pomagam.pl”, oznaczonego “pomagam.pl/ratunekratownikom“, tam się gromadzą do zakładanej wysokości i po jej uzyskaniu, na nasze żądanie są przelewane na wskazane przez nas konto. Cała operacja w każdym momencie jest widoczna i pozwala na kontrolę. Koszt takiej zbiórki zwykle kosztuje 7,5% zebranej kwoty, ALE W PRZYPADKU ZBIÓREK ZGŁOSZONYCH POMIĘDZY 15 A 30 KWIETNIA 2020, ODSTĄPIONO OD TEJ OPŁATY I WSZYSTKIE PIENIĄŻKI SA PRZEZNACZONE NA ZAŁOŻONE CELE. Mieliśmy szczęście.
Jak wpłacić ??
najlepiej przez stronę rybnickiego Bractwa https://www.bractwokurkowe.rybnik.pl/, gdzie na niebieskim pasku jest “link/przycisk” pomagam.pl.
Po naciśnięciu go, otwiera się nasze konto.
Po lewej stronie jest zdjęcie, pod nim opis akcji, a jeszcze niżej, przycisk “wpłać teraz”, pokazujący kwoty, ale ostatni przycisk pozwala wpisać kwotę dowolną.
po naciśnięciu stosownego przycisku, otwierają się linki do wszystkich banków, oraz pokazują wszystkie formy płatności.
Po wybraniu swojego banku, otwiera się zwykły tryb w nim obowiązujący. Pieniążki na konto akcji wpłyną dopiero, po zaakceptowaniu przez darczyńcę przelewanej kwoty, po czym program “pomagam.pl” automatycznie się z banku wylogowuje.
JEST TO NAJBEZPIECZNIEJSZY SPOSÓB, BOWIEM JEST SPORO PORTALI ZBIÓRKOWYCH, O PODOBNYCH NAZWACH
Tyle na ten temat, pozdrawiam i zapraszam do przyłączenia się do akcji

Udostępnij podstronę