LEGITYMACJE BRACKIE

To jeden z tematów poruszanych na forum brackim, ale ponieważ jeszcze nie wszyscy są tam zarejestrowani, to powielam temat w aktualnościach. Tak pisze “koral”:

“Od pewnego czasu  (kilka lat?) wykonuję dla szanownych braci coś w rodzaju identyfikatorów. Dokument ten spełnia również funkcję legitymacji naszego bractwa i tak też się nazywa. Jest bardzo przydatny w sytuacjach oficjalnych spotkań czy akcji prowadzonych przez bractwo. Nosiciel tegoż przedmiotu przestaje być anonimowy, a przypięta do munduru legitymacja-identyfikator sprzyja wiarygodności działań jakie wykonuje. W związku z tym zwracam się z prośbą do wszystkich braci, którzy nie posiadają jeszcze legitymacji aby na najbliższe Walne Zgromadzenie (1 marca 2013) przynieśli swoje fotografie. Można również je przesłać na mój adres e-mail  koralek@onet.eu. Legitymacje wykonuję bezpłatnie co jest dla mnie nieustającym źródłem dzikiej satysfakcji. Zdjęcia zwracam  (oddaję) razem z legitymacją przy najbliższej okazji. Gdyby ktoś nie miał aktualnej fotki to niech ją podpisze żebym wiedział kto jest kim. Liczę na gremialny odzew  “

“koral” ma rację, przynieście zdjęcia i przede wszystkim rejestrujcie się na forum, bo za jakiś czas, tylko tam będzie mowa o naszych wewnętrznych sprawach.

Udostępnij podstronę