PIERWSZY SZCZYT ZDOBYTY

Gdyby metaforycznie nazwać realizację poszczególnych celów zbiórki wspinaczką górską, to nazwalibyśmy nasze działania wyprawą na „trzy korony“.

Dzisiaj, 13 maja 2020, z satysfakcją chcemy poinformować, że zdobyliśmy pierwszy szczyt.
Termometry „Visiofocus PRO“, właśnie do nas dotarły.

To termometry na podczerwień, do profesjonalnego użytku medycznego, gdzie wymagana jest maksymalna dokładność pomiaru, np.: w szpitalu, karetce pogotowia, inkubatorze, czy przy hipotermii.
Charakteryzują się możliwością bezpiecznego pomiaru temperatury /pomiar zdalny/, o poszerzonej skali, uwzględnia przy pomiarze temperaturę otoczenia, jego obsługa jest intuicyjna, pomiaru można dokonać kierując wiązkę na czoło, lub, jeżeli takiej możliwości nie ma, można go dokonać z powieki, lub oka. Dokładność pomiaru mieści się w odchyłce 0,2 do 0,3 oC, jest również wyposażony w alarm, w momencie przekroczenia podczas odczytu, określonej temperatury.
Jest – jako jedyne tego typu urządzenie – chroniony licznymi patentami, otrzymał też liczne nagrody na specjalistycznych wystawach branżowych.
Do tej chwili, w rybnickie pogotowiu dysponuje  jednym termometrem tej klasy, teraz będzie na wyposażeniu wszystkich załóg.
Najistotniejsze jest to, że niezawodnie sygnalizuje stan zagrożenia, pozwalając ratownikowi wdrożyć stosowne procedury i uniknąć sytuacji grożącej zarażeniem.
O działaniach zmierzających do przekazania ich rybnickim ratownikom, niezwłocznie poinformujemy.
Czeka nas zdobycie drugiego szczytu, jest nim „zadymiacz“. Dzięki wspólnemu wysiłkowi rybniczan – i nie tylko – założylismy już na nim pierwszy obóz

WSZYSTKIE NASZE DZIAŁANIA, SKIEROWANE SĄ NA ZAPEWNIENIE RATOWNIKOM MAKSYMALNEGO BEZPIECZEŃSTWA.
FAKTY SĄ TAKIE, ŻE BEZ NASZEJ OBYWATELSKIEJ AKTYWNOŚCI, ICH BEZPIECZEŃSTWO JEST ZAGROŻONE, STARCZY POSŁUCHAĆ WIADOMOŚCI.

NIE BĄDŹMY BIERNI, TO DOTYCZY NAS WSZYSTKICH, BEZ WYJĄTKU

Udostępnij podstronę