RATOWNIKÓW WSPIERAMY NADAL

upłynęło sporo czasu od zainicjonowania przez rybnickie Bractwo Kurkowe akcji wspierającej rybnickich ratowników medycznych, poprzez platformę internetową “pomagam.pl“.
Szczerze powiedziawszy, byliśmy już bliscy zamknięcia zbiórki, ze względu na zerowe zainteresowanie, ale po konsultacjach z rybnickimi ratownikami, i na ich prośbę, postanowiliśmy ją kontynuować. Chcemy podkreślić, że nie jest naszym zamiarem uzdrawianie służb ratownictwa medycznego w całym kraju, natomiast, jest z pewnością potrzeba wsparcia rybnickiej stacji, by ratownicy mieli szanse nieść nam w potrzebie profesjonalną pomoc, w oparciu o najlepsze urządzenia.
Cele założone na początku zbiórki, zweryfikował czas, zmieniły się władze WPR`u, opanowano podstawowe potrzeby ratowników, poprawiła się również baza techniczna. Jest lepiej, ale nadal walczymy o nasze cele, czyli wyposażenie najskuteczniej wspierające ich służbę.
Po ostatnich konsultacjach, uzgodniliśmy, że aktualnie pilne potrzeby, to wysokiej klasy
PULSOKSYMETRY DZIECIĘCE.
Potwierdzenie powyższego wraz z opisem, znajdziecie Państwo na facebook`u, pod hasłem
ratownictwo medyczne – spr rybnik
Chcemy oświadczyć, że w zaproponowane przez nas urządzenia, dyrekcja WPR, z różnych względów, nie przewiduje w najbliższym czasie wyposażyć stacji.
Wszystkie zakupione urządzenia, będą w dyspozycji rybnickich ratowników, zaś zakup kolejnych, odbędzie się na ich wyraźne życzenie, w skali, na którą pozwoli zebrana kwota.
Dla przypomnienia, deklarowaną kwotę, prosimy wpłacić poprzez
pomagam.pl/na ratunek ratownikom
do której link znajdziecie również na stronie
bractwokurkowe.rybnik.pl

Udostępnij podstronę