…TRZEBA POMÓC – realizacja

wcielamy w życie nasze plany. “ewa” ma już w mieszkaniu meblościankę, która podzieliła pokój na dwie części, dając minimum intymności i warunki do nauki dla trojga dzieci.

Mieszkanka Szczerbic zadeklarowała przekazanie 1 łóżka, biurka i krzesła. Odbierzemy meble 16 grudnia i dostarczymy “ewie”.

Ci, którzy deklarowali dostarczenie węgla, proszeni są odrobinę cierpliwości bowiem ktoś rozebrał drzwi z piwnicy “ewy” na opał i do momentu zamontowania nowych “pancernych” nie ma sensu składować tam węgla, bo podzieli los drzwi. Na razie “ewa” radzi sobie kupując węgiel w workach w ilościach pozwalajacych trzymać go w domu.

dzisiaj najistotniesza potrzeba, to mebelki do kuchni na długość 1,8 metra /więcej się nie zmieści/.

oto aktualna lista potrzeb:

moblościanka /podarowała rodzina “G” z Rybnika, demontaż, montaż na miejscu zapewniła rodzina “M” z Rybnika, transport zapewniła firma transportowa “K2” Kamila Kalamarza/,  łóżka lub tapczany z pościelą dla dziecitrzy lampy sufitowe/”ewa” we własnym zakresie/, meble kuchenne na długość 180 cmdywaniki lub chodnikiszafki do łazienkiława i dwa foteliki, lubstół z krzesłami /”ewa” we własnym zakresie/, węgiel i drewno do ogrzewania etażowego /czeka na drzwi do piwnicy/.

bieżące informacje, niebawem.

pozdrawia wszystkich mamuśka

Udostępnij podstronę