Zawody – listy startowe

REGULAMIN Zapisów na zawody

Chętni do udziału w zawodach mogą się zgłosić i  zarezerwować godzinę startu wysyłając e-mail na adres  br.rybnik.zawody@o2.pl podając  – imię , nazwisko, nazwę klubu i godzinę. Jeśli zawodnik chce wystąpić w obu klasach należy zarezerwować dwa miejsca.

O kolejności w danej godzinie decyduje czas wpływu e-mail  na pocztę .Po zapełnieniu limitu godziny chętni będą wpisywani w pierwsze wolne miejsce.

Jeśli kogoś nie będzie prosimy nas o tym poinformować.

Lista będzie aktualizowana w miarę możliwości, nie rzadziej jak raz dziennie.

Zapisy będą przyjmowane do godziny 18.00 dnia przed zawodami,chyba że wcześniej wyczerpią się wolne miejsca.

W razie wolnych miejsc na liście, nie zapisani zawodnicy będą mogli wystąpić po wszystkich z listy, jednak ilość miejsc jest ograniczona.

O każdej pełnej godzinie będzie odprawa techniczna dla grupy kolejnych zawodników. 

Kolejność zapisanych można sprawdzić na stronie  http://www.bractwokurkowe.rybnik.pl w zakładce Zawody – Lista Startowa –

W razie pytań proszę o e-mail lub telefon 508765966

3GUN – 10.07.2022

Uwaga – Ostatnia grupa jest na 15

REZERWACJA /LISTA STARTOWA /

 KLASA OPEN / STANDARD

L.pImię i Nazwiskoklasa     Klub Sportowy  godzina
1Robert Bugla   sBK Rybnik      9:00
2Krzysztof Loska  sTemida Zabrze    
 3Maciej Wasiel  sTemida Zabrze  
 4Krzysztof Loska  oTemida Zabrze 
 5Marcin Witwicki   oTemida Zabrze 
 6Maciej Wasiel oTemida Zabrze 
7Grzegorz Gryko oSilesiasuperior
 1Marek Koniczek  sMKS LOK Rybnik  10:00  
 2Artur Koleba sBKG Bytom 
 3Michał Kukulski  sBKG Bytom   
 4Mirosław Strachota-Gorzycki  sBKG Bytom 
 5Artur Koleba  oBKG Bytom 
 6Michał Kukulski  oBKG Bytom 
7Mirosław Strachota-Gorzycki oBKG Bytom
 1Paweł Świtała  sAlfa 11:00  
 2Mirosław Mieszczak TS Temida     
 3Michał Mieszczak TS Temida 
 4Aleksander Kita  sŚKS Alfa 
 5Piotr Byzia  sTemida Zabrze 
 6Aleksander Kita  oŚKS Alfa 
7Alojzy Lukoszek oSILESIA SUPERIOR
 1Paweł Świtała oAlfa  12:00
 2Stanisław Witomski     oSOM 1 Gliwice 
 3Tomasz Mikrut sSilesia Superior     
 4Mariusz Kocieliński  oGwardia Sosnowiec 
 5Mariusz Kocieliński   sGwardia Sosnowiec 
 6Andrzej Mieszczak  oKS Skaut Bielsko Biała 
7Tomasz Mikrut oSilesia Superior
 1Mirosław Kałuża  oMKS Rybnik  13:00
 2Janusz Rasek oBK Rybnik 
 3Eugeniusz Pacia   oGKS Gliwice 
 4 Mirosław Kałuża  sMKS Rybnik     
 5Marek Twardawa oBK Rybnik 
 6Cezary Hanslik  oMKS LOK Racibórz 
7Piotr Larysz oLOK Rybnik
 1Marek Boba sGKS Gliwice  14:00
 2Krzysztof Małek sGKS Gliwice 
 3Marek Boba   oGKS Gliwice 
 4Krzysztof Małek  oGKS Gliwice 
 5Grzegorz Piksa oBK Rybnik     
 6Aleksander Sieradzki  oBK Rybnik 
7Wojciech Lisik oTemida Zabrze
 1Grzegorz Otrząsek  sMKS LOK Rybnik  15:00
 2Adam Michalec MKS LOK Rybnik 
 3Dariusz Kośny  GKS Gliwice 
 4Dawid NiedbałGKS Gliwice 
 5Sławomir Zdonek  oMKS LOK Rybnik 
 6  s     
 7   
===============================  ================= 
   
   
   
   
     
   
   
    
        
        
         
 ——–                —————————–           ===    —————————–  ———–
 ——–                      ———–
 ——–                            ———–
 ——–   ————
 ———    ————
 ———-    
 ——–    
———-     
———     
 ——–    
 ——–    
 ——–    
 ——–    
 ——–    
 ——-    
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Udostępnij podstronę
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print